Świetny design fototapet z makami

Świetny design fototapet z makami

Przyjaciele radzą, aby wybrać do udekorowania ścian w salonie nowoczesne wzory o typowym dla mody w XXI wielu ładnych kompozycjach geometrycznych, ale mnie podobają się polskie maki. Takie jakie widujesz na polach, gdy lato zagląda promieniami słońca przez szyby tarasu. Ciepło się robi na sercu, gdy myślę o polach maków. Doskonały pomysł i świetna sposobność na gruntowną metamorfozę mieszkania. Dzisiaj sięgnęłam do źródła ukochanego sklepu AgatonStudio.pl, w którym ładna fototapeta maki wprowadzi mój salon wprost do idealnej zmysłowości lata, wsi polskiej oraz natchnionej swobody interpretacyjnej. No właśnie. Czy ściana z naklejoną fototapetę o motywie maków spodoba się moim gościom? Mnie na pewno, ale goście mogą mieć inne odczucia i skojarzenia z tematem maków. Miałam nawet szczerą rozmowę z mamą, której jak sądziłam motywy makowe mogą być bliskie i dowiedziałem się, że tak nie jest Owszem, gdy ogląda aranżacje wnętrz w gazetach wnętrzarskich i zdobienia maków, to nawet się jej podoba, ale mnie doradza raczej klimat nowoczesny. Czy to znaczy, że …

… jestem bardziej retro niż gust mojej mamy. Nietypowa sytuacja, ale mnie raczej mobilizuje i tym bardziej przekonuje do fototapety z tematem maków.

Aranżacja sypialni

Najłatwiej zobaczyć o co mi chodzi, gdy sami zobaczycie ten wzór. Jako, że zaprzyjaźniony sklep go sprzedaje poprosiłam o aranżację w moim własnym salonie. Wygląda, że właśnie ta fototapeta maki jest po prostu idealnym przykładem dobrej kompozycji mojej przestrzeni. Wczoraj widziałam się z Natalią i ta potwierdziła, że dekoracja jest jak stworzona dla mnie. Cieszy mnie opinia Natki, bo wiem, że mówi szczerze, a co do mamy, to mam pewne wątpliwości. Kto wie, czy za kilka miesięcy, gdy już miałabym na ścianie coś nowoczesnego Ona nie kupiłaby moich maków. To czasami się zdarzało więc moje obawy są uzasadnione. Zacznijmy więc przymiarkę do nowego remontu.